Vodafone Vibrations report

19.4116. 04. 06
hudba

Vibrations - plakát Pražská verze Vibrations natřásala tento pátek zdi Průmyslového paláce. Jestli jste o tomhle festivalu nic neslyšeli, tak vězte, že se jednalo o jednu z největších tanečních záležitostí tohoto jara. Pro Vodafone tuto akci produkovali Next Level a Barometr. Brněnská verze festivalu proběhla o čtrnáct dní dříve a sklidila spoustu kladných ohlasů. Tentokrát jsem nechyběl a tak tady je pár řádků o tom, jak jsme si tuhle akci užili.

I když jsem po pátečním vstávání (jestli je na světě něco, co mi vadí, je to právě tohle slovo) do školy byl dost utahanej a odpolední cestu do Prahy jsem prospal, večer jsem dokonale ožil. S Alešem jsme ze Šárky na Výstaviště nečekaně dorazili bez jakéhokoliv přestupu a tak nás to vzalo, že jsme málem z tramvaje nevystoupili:) V chill-outu (Čilichili Zone) na nás čekali jeho kámoši, chvíli jsme poseděli a proběhl přesun na Vibrations Stage, kde jsme strávili téměř celou noc.

K dispozici byly tři sály – Vibrations, Euphoria a Čilichili Zone. Po desáté se na Vibrations Stage objevil Tom Middleton a tančící dav dostal do varu třeba svými mixy Blur (Song 2), Röyksopp (Remind Me), Coldplay (Clocks) anebo Gorillaz. Po předělu Vibrations of Game přišel na scénu asi nejvíc očekávaný DJ večera – poprvé v ČR – Eric Prydz. Set jsme si pořádně užili, i když musím přiznat, že jsem čekal o trochu víc. Nicméně jeho hudba je přesně to, co můžu. Co Eric hrál si přečtěte u Aleše:) Zdá se mi divný, že by nehrál Call On Me, ale nějak jsem to nepostřehnul. Dvouhodinový set ukončil mixem Sweet Dreams, my však ještě spát nešli. Po Ericovi následoval Andy Cato; během jeho představení jsem se s Alešem a Luckou přesunul vedle do chilloutu dobít baterky. To už na mě začínala působit tíha alkoholu, ale trochu energie zbylo a vrátili jsme se na naši domovskou stage. K ránu jsme se už vydali směr šatna a nápojový automat, kde mi kdosi „prasknul moje miminko“, balónek Vodafone, co jsem si ukořistil na parketu.

Vibrations - naše foto Během noci probíhalo hromadné focení; kdo chtěl, mohl se nechat ostříhat, nebo si koupit triko – objednávání a placení probíhalo jak jinak než přes SMS. Vodafone, resp. organizátoři, měli tuhle akci organizačně dokonale připravenou – skvělý obsazení, perfektní atmosféra, rychlá obsluha u barů (na to, kolik tu bylo lidí), dost místa k sezení v chillu – nemám nic, co bych vytknul, snad jen kromě automatu na nealko nápoje (Cola, soda, ice-tea), co mi sežral dvacet korun a nic z něj nevypadlo.

Podobných akcí by mohlo být víc, jestli Vodafone ještě něco připraví, odpustim mu snad i to zdražení roamingových hovorů na Slovensku anebo pořadí účtování volných minut:)

mike | TrackBack | Web feed s komentáři

Komentáře

 1. 17. dubna 2006 vložil: rarouš e-mail web

  Pěkné čtení a už se těšim na fotšky :)

 2. 17. dubna 2006 vložil: mike e-mail web

  A věříš, že já se ani netěšim? Vy samozřejmě dostanete verzi Uncensored, ale na web ji hodim lehce zkrouhnutou:) Mám asi 180 fotek, ale jsou fakt děsný; chtěl bych fotky od kluků a udělám z toho jednu galerii..

 3. 17. dubna 2006 vložil: rarouš e-mail web

  a co bych pak věšel já? :D

Nový komentář

Povinné je jméno a komentář. Komentář je formátován pomocí Texy! syntaxu. Například: **tučný text**, *kurzíva*, "text odkazu":adresa. Internetové adresy jsou převáděny na odkazy. Na komentáře se můžete odkazovat pomocí [číslo komentáře].

Kontakt

Archiv

Archiv

Syndikace

RSS kanál Atom kanál

Novinky na mém serveru můžete sledovat pomocí RSS nebo Atom feed readru.

 • Miluju Firefox
 • PB software

nahoru | na titulní stranu |

©2005 Michal Malý. Publikováno pod Creative Commons licencí.

Provozováno na redakčním systému Gryphoon Weblog v1.78 (1.78.6507.38290)